Kuchyňské pracovní desky - vzorník

Pracovní desky do kuchyně - Nobilia

Kuchyně Nobilia - vzorník pracovních desek

Dekory pracovních desek z tohoto vzorníku jsou dostupné výhradně jako součást kuchyní Nobilia. Samostatně jsou neprodejné.

Líbí se Vám některý z dekorů a zvažujete realizaci nové kuchyně? Pak jste tady správně. Zavolejte nám na 724 202 204 nebo napište na info@kvalitni-kuchynske-linky.cz a domluvte si schůzku s jedním z našich designérů ještě dnes. Nezávazně a zcela zdarma Vám připravíme 3D návrh kuchyně a cenovou nabídku.

Kuchyňské pracovní desky - vzorník

Vzorník napoví, kvalita desky přesvědčí

Líbí se vám dřevěné nebo kamenné pracovní desky, ale odrazuje vás jejich cena či obtížná údržba? Přírodní materiály působí jistě unikátně, bývají však relativně drahé a náročné na servis. Řešením mohou být moderní lamináty. Prohlédněte si vzorník na této stránce a posuďte sami.

Dnešní kuchyňské pracovní desky z laminátu věrně imitují dekory těch nejoblíbenějších přírodních materiálů a díky unikátní technologii výroby jsou v podstatě bezúdržbové. To vše za zlomek ceny dřeva nebo přírodního kamene.

Kuchyňské pracovní desky - vzorník

Unikátní pracovní desky, rozsáhlý vzorník dekorů

Kuchyňské pracovní desky z laminátu jsou odolné vůči vodě, otěru, chemikáliím, teplu i mechanickému poškození. Dekory jsou přitom naprosto realistické a výběr ze vzorníku rozsáhlý.

Další výhodou je fakt, že dekory jsou unikátní. Nejedná se o velkovýrobu kuchyňských desek pro hobbymarkety, které se pak objevují napříč celým trhem. Naopak. Všechny dekory z našeho vzorníku jsou dostupné exkluzivně pouze v kombinaci s kuchyněmi Nobilia. Není možné je objednat samostatně.

Kuchyňské pracovní desky - vzorník

Vzorníky nejen pracovních desek

Při navrhování kuchyně Vám pomůžeme nejen s výběrem pracovní desky, ale také s vhodnou volbou dvířkoviny, materiálu korpusu a úchytek. Společně můžeme zabrousit i do vzorníku obkladových desek, či tvrzeného skla. Následně probereme možnosti vašeho kuchyňského prostoru, preference ohledně spotřebičů, a pak už se můžeme pustit do návrhu vaší nové kuchyně. Zcela nezávazně a zdarma pro vás připravíme 3D vizualizaci, včetně kalkulace. Neváhejte vyzkoušet naše služby.

"Jsme ArtRoom, specialisté
na kuchyně Nobilia"
NAVŠTIVTE NAŠE NOVÉ STUDIO
ZAVOLEJTE NÁM
724 202 204, 737 137 469
NAPIŠTE NÁM