Návrh kuchyně zdarmaKaždý, kdo někdy vybíral kuchyň, ví nejlépe, jak je obtížné si vybrat z nepřeberného množství kombinací materiálů, barev a různých provedení. Pokud si nevíte rady, či v některých otázkách tápete, svěřte se do našich rukou. Naši profesionální designéři denně připravují každému z našich zákazníků návrh kuchyně zdarma! Stačí nám dodat přibližné dispozice kuchyňského prostoru, a pak již můžete popustit uzdu své fantazii. Vše ostatní nechte na nás.

Opravdu mi připravíte návrh kuchyně zcela zdarma?

Ano. Nemějte žádné obavy, návrh kuchyně ještě není závazná objednávka. Kdykoliv se můžete rozhodnout pro jiný model či dokonce jiného dodavatele. Návrhy kuchyní připravujeme vždy na míru potřeb našim zákazníkům, zcela nezávazně a zdarma. Plně respektujeme Vaši volnost výběru, neboť si dobře uvědomujeme, jak důležitým krokem je pro Vás právě výběr kuchyně. Budeme rádi, pokud Vám jej usnadníme naším návrhem.

Návrh kuchyně je prvním krokem

Pokud se Vám náš návrh kuchyně bude líbit, vše ostatní je jen hračka. Nejdříve provedeme přesné zaměření u Vás doma, abychom nepodcenili žádný detail. Výroba kvalitních kuchyní Nobilia probíhá v Německu. Novou kuchyni Vám následně přivezeme až domů a vše odborně nainstalujeme. Pak si již můžete naplno užívat radost z vaření ve Vaší nové kuchyni Nobilia.