Barový pultBarový pult je nejen moderním doplňkem v dnešních kuchyních, ale především také velmi šikovné prostorové řešení. Nezabírá mnoho místa a vy přitom získáte příjemný prostor k jídlu i posezení s přáteli.

Ideální místo pro barový pult

Umístění barového pultu v kuchyni je velmi výhodné. Kuchyň je místo, kde se neustále něco děje a bývá tak často středobodem domácnosti. Přidáním barového pultu můžete kuchyňský prostor elegantně oddělit od obytné místnosti, aniž byste s ní ztratili vizuální kontakt.


A ještě je tu jedna podstatná výhoda. Pokud byste si nechali vyrobit barový pult na zakázku například v obývacím pokoji, vyjde vás mnohem dráž než právě v kuchyni. Budete-li totiž s barovým pultem počítat již při návrhu kuchyňského prostoru, stačí jen přidat barovou desku na tu pracovní, přisunout barové židle a můžete začít servírovat.

Barové pulty Nobilia

Konstrukce barového pultu může mít řadu forem. A právě zde přichází čas na vaši kreativitu. Chcete desku z tmavého dřeva? Nebo raději z kamene? Můžete se inspirovat v naší malé fotogalerii barových pultů kuchyní Nobilia. Anebo rovnou navštivte náš nový showroom v Praze, kde Vám zkušení designéři zdarma navrhnou Vaši novou kuchyň i s elegantním barovým pultem přesně na míru Vašim potřebám. A party může začít.