Barový pult

Barový pult je nejen moderním doplňkem dnešních kuchyní, ale především také velmi šikovné prostorové řešení. Nezabírá mnoho místa a vy přitom získáte příjemný prostor k jídlu i posezení s přáteli.

Barový pult - kuchyně Nobilia

Ideální místo pro barový pult

Umístění barového pultu v kuchyni je velmi výhodné. Kuchyň je místo, kde se neustále něco děje a bývá tak často středobodem domácnosti. Přidáním barového pultu můžete kuchyňský prostor elegantně oddělit od obytné místnosti, aniž byste s ní ztratili vizuální kontakt.

Barový pult - kuchyně Nobilia

Barový pult součástí kuchyně

S umístěním barového pultu počítejte již při plánování kuchyně. Pokud byste si totiž nechali vyrobit barový pult později, na zakázku, například k obývacímu pokoji, vyjde vás mnohem dráž než právě v kuchyni. Navíc již nemusíte mít k dispozici vhodný dekor, který by s kuchyní ladil. Naopak při plánování kuchyně často stačí jen prodloužit pracovní desku nebo nad ni vyvýšit úzký bar a místo k sezení je na světě. Pak již stačí jen přisunout barové židle a můžete začít servírovat.

Barový pult - kuchyně Nobilia

Barové pulty Nobilia

Konstrukce barového pultu může mít řadu forem. A právě zde přichází čas na vaši kreativitu. Chcete desku z tmavého dřeva? Nebo raději z kamene? Můžete se inspirovat v naší malé fotogalerii barových pultů kuchyní Nobilia. Anebo rovnou navštivte náš nový showroom v Praze, kde Vám zkušení designéři zdarma navrhnou Vaši novou kuchyň i s elegantním barovým pultem.

"Jsme ArtRoom, specialisté
na kuchyně Nobilia"
NAVŠTIVTE NAŠE NOVÉ STUDIO
ZAVOLEJTE NÁM
724 202 204, 737 137 469
NAPIŠTE NÁM