Nobilia - nábytek nejen do kuchyně

Značka Nobilia, to nejsou jen kvalitní kuchyňské linky a vybavení kuchyní, ale i designový nábytek, který dokonale zůtulní váš interiér. Můžete tak obléci celý byt do jednoho stylu, dekoru a kombinace barev. Hurá na to!

Nábytek Nobilia - ložnice

Moderní ložnice

Pořiďte si třeba manželskou postel v dřevěném dekoru dub Dakota. K tomu přidáme praktické úložné prostory s osvětlením BackLight, které pro vás vykouzlí dokonalou atmosféru.

Úložné prostory můžete rovněž uzavřít za posuvné zrcadlové dveře a vytvořit tak vestavnou skříň. A moderní ložnice je na světě!

Nábytek Nobilia - koupelna

Stylová koupelna

Co dělá koupelnu koupelnou? Umyvadlo, vana, zrcadlo, polička a úložné prostory na ručníky, mýdla a sprchové gely. Nábytek Nobilia je do vlhkého prostoru koupelny dokonale připraven. Vybrat si můžete i mezi našimi keramickými umyvadly. Co říkáte, dovedete si takovou koupelnu představit? My ano.

Nábytek Nobilia - předsíň

Předsíň á la Nobilia

Ať už máte malou nebo prostornější předsíň, vždy budete potřebovat odkládat obuv, kabáty, šály, pokrývky hlavy... Budou se vám proto hodit praktické šuplíky na boty i sestava poliček. Vše je zavěšeno ve vzdušném a prosvětleném regálovém systému BackLight tak, abyste vždy měli vše potřebné po ruce. A návštěva může přijít.

Nábytek Nobilia - technická místnost

Technická místnost

V každém domě je potřeba technická místnost. Budete v ní prát a sušit prádlo, ukládat hygienické a čistící prostředky a skladovat vše, co se jinam nevejde. I na tyto prostory jsme připraveni. Skříně upravíme na míru všem vašim spotřebičům a úložného prostoru budete mít habaděj.

Chcete poradit s výběrem nábytku nebo navrhnou a vybavit Váš domov? Domluvte si nezávaznou schůzku s našimi designéry a pustíme se do toho.

"Jsme ArtRoom, specialisté
na kuchyně Nobilia"
NAVŠTIVTE NAŠE NOVÉ STUDIO
ZAVOLEJTE NÁM
724 202 204, 737 137 469
NAPIŠTE NÁM