Vestavné spotřebiče do kuchyněPod pojmem vestavné spotřebiče se nejčastěji skrývají pomocníci v kuchyni, bez kterých si dnes již těžko dokážeme představit běžný život. Patří mezi ně těchto 6 základních: varná deska, odsavač (digestoř), trouba na pečení, lednice, mikrovlnka a myčka.

Vestavné spotřebiče - funkčnost na prvním místě

Všechny výše jmenované spotřebiče lze bez problémů zabudovat do kuchyňské linky. Dokonce se za tímto účelem prodávají již připravené, a proto ty "vestavné spotřebiče" poznáme jednoduše tak, že zabudované strany nebývají z hlediska pohledové estetiky nijak zvlášť řešeny. Jde přeci zejména o funkčnost a design přední strany. To ostatní stejně zůstává oku skryto.

Výhody a nevýhody

Výhodou vestavných spotřebičů je především jednoduchá instalace. Do kuchyňské linky padnou doslova jako ulité. Tato výhoda v sobě paradoxně skrývá i nevýhodu. Aby totiž byly vestavné spotřebiče dobře zabudovatelné do standardních rozměrů kuchyňských linek, dělají se obvykle o něco menší. Na prostornou lednici či větší mikrovlnou troubu tak můžete rovnou zapomenout.


A jak se tato nevýhoda řeší v praxi? Nakoupí se všechny standardní vestavné spotřebiče kromě lednice a mikrovlnné trouby. Ty si následně zákazník vybere z pestré nabídky volně stojících modelů a podle jejich rozměrů se na míru připraví prostor v kuchyňské lince. Výsledek je pak dokonalý.

Vestavné spotřebiče již při návrhu kuchyně

Na vestavné spotřebiče je třeba myslet již při navrhování kuchyňské linky. Naši zkušení designéři rádi pracují se všemi renomovanými výrobci, jakými jsou Bosch, Siemens, Miele, AEG a dalšími. Pokud již některý ze spotřebičů máte a chcete jej i nadále využívat, žádný problém. Kuchyňskou linku na míru přizpůsobíme.

Doprava i montáž zdarma

Vestavné spotřebiče si můžete pořídit sami nebo nechat jejich nákup zcela na nás. Spolupracujeme napřímo s výrobci, a tak nemusíte mít obavu, že byste narazili na tzv. šedou produkci, tedy výrobek, který nebyl určen pro český trh. Námi zakoupené vestavné spotřebiče jsou vždy originální a v případě potřeby je můžete sami reklamovat u kteréhokoliv autorizovaného servisu konkrétní značky zde v České republice. Doprava i montáž všech vestavných spotřebičů jsou u nás samozřejmostí a zajišťujeme je zcela zdarma.