PříborníkMáte už dost hledání zatoulané lžičky, vidličky či škrabky na zeleninu? Pak nezapomeňte při navrhování kuchyně na praktický příborník. Ušetří vám mnoho času a příbory a další kuchyňské nástroje budou mít navždy své pevné místo.

Praktický příborník na míru

Příborníky do kuchyní Nobilia nabízí vysokou variabilitu tvarů, různé materiály zpracování, ale především velmi intuitivní rozmístění přihrádek ve všech svých provedeních. Váš příborník může být z přírodního dřeva či kvalitního plastu. Jeho velikost se bude automaticky odvíjet od šíře zásuvky. Příborník tak může být široký 30 - 100cm s hloubkou 46 nebo 56cm. Padne tak opravdu do každé kuchyně.

Kvalitní příborník - intuice a flexibilita

Chcete si nastavit šířku jednotlivých přihrádek? To je samozřejmě možné, stačí pomocí praktických dělítek a výstupků v příborníku vymezit ten správný prostor. Pořadače na koření, dřevěný slot na ostré nože a ergonomické uspořádání, to jsou hlavní přednosti, které nabízejí intuitivní příborníky kuchyní Nobilia. Navíc nejen velikost prostoru, ale i rozmístění jednotlivých funkčních panelů v přihrádce lze jednoduše ovlivnit. Nechte se inspirovat v naší galerii příborníků a vyberte si, jak si uspořádáte zásuvky ve své nové kuchyni. Vybírat je opravdu z čeho.