Příborník

Máte už dost hledání zatoulané lžičky, vidličky či škrabky na zeleninu? Pak nezapomeňte při navrhování kuchyně na praktický příborník. Ušetří vám mnoho času, a příbory a další kuchyňské nástroje budou mít jednou provždy své pevné místo.

Kuchyňský příborník Nobilia

Praktický příborník na míru

Příborníky do kuchyní Nobilia nabízí nejen vysokou variabilitu tvarů a různé materiály zpracování, ale především také velmi intuitivní rozmístění přihrádek ve všech svých provedeních. Váš příborník může být z přírodního dřeva či kvalitního plastu. Jeho velikost se bude automaticky odvíjet od šíře zásuvky. Příborník tak může být široký 30 - 100cm s hloubkou 46 nebo 56cm.

Kuchyňský příborník Nobilia

Kvalitní příborník - intuice a flexibilita

Chcete si nastavit šířku jednotlivých přihrádek? To je samozřejmě možné, stačí pomocí praktických dělítek a výstupků v příborníku vymezit ten správný prostor. Pořadače na koření, dřevěný slot na ostré nože a ergonomické uspořádání, to jsou hlavní přednosti, které nabízejí intuitivní příborníky kuchyní Nobilia. Navíc nejen velikost prostoru, ale i rozmístění jednotlivých funkčních panelů v přihrádce lze jednoduše ovlivnit.

Kuchyňský příborník Nobilia

Příborník ke každé kuchyni Nobilia

Všechny naše příborníky jsou samostatně neprodejné. Ale nevěšte hlavu. K nové kuchyni Nobilia Vám je automaticky nabídneme, abyste si mohli vybrat z celé škály našeho sortimentu. Nechte se inspirovat v naší galerii příborníků a vyberte si, jak si uspořádáte zásuvky ve své nové kuchyni. Vybírat je opravdu z čeho.

"Jsme ArtRoom, specialisté
na kuchyně Nobilia"
NAVŠTIVTE NAŠE NOVÉ STUDIO
ZAVOLEJTE NÁM
724 202 204, 737 137 469
NAPIŠTE NÁM