Kuchyně Nobilia

Artroom - specialisté na kuchyně Nobilia

Hledáte kuchyni, která přesně vystihne vaše potřeby a životní styl? Kuchyně Nobilia si jednoduše zamilujete! Jsme studio Artroom z pražských Holešovic a je nám ctí, že můžeme tuto značku reprezentovat. Moderní kuchyně Nobilia vás okouzlí svým designem, funkčností, a to vše za rozumnou cenu. Stačí si jen vybrat!

Výběr kuchyní je opravdu velký

Nabídka našich kuchyní je jedním slovem impozantní. Z naší pestré modelové řady si vyberete styl, provedení i oblíbenou barvu. Od dekoru pracovní desky až po elegantní úchytky na dvířkách. Popusťte uzdu své fantazii a nechte se inspirovat v naší fotogalerii kuchyní Nobilia. Vyberte si podle svého srdce. Kuchyňská linka vás musí bavit!


Návrh kuchyně Nobilia zdarma

Ještě nemáte jasnou představu a rádi byste se poradili s profesionály? Pak jste tady správně. Naši designéři jsou tu jen pro Vás. Ochotně a zcela zdarma Vám vytvoříme návrh kuchyně Nobilia na míru Vašim potřebám. Domluvte si nezávaznou schůzku na našem studiu a pustíme se do toho.

Návrhem kuchyně vše začíná

Naše kuchyňské studio nabízí kompletní servis. Kuchyni pro Vás odborně navrhneme, zaměříme prostory a vše vyrobíme přesně na míru Vašim potřebám. Doprava a montáž nové kuchyňské linky u Vás doma je pak naprostou samozřejmostí.


Značka Nobilia je zárukou kvality a představuje pro nás důležitý závazek, že budete s novou kuchyní i našimi službami nadmíru spokojeni. Těšíme se na Vás.

"Jsme ArtRoom, specialisté
na kuchyně Nobilia"
NAVŠTIVTE NAŠE NOVÉ STUDIO
ZAVOLEJTE NÁM
724 202 204, 737 137 469
NAPIŠTE NÁM
DOMLUVTE SI SCHŮZKU JEŠTĚ DNES
724 202 204