Spíž - potravinová skříň

Spíž - potravinová skříň

Spíž neboli spižírna bývá zejména v rodinných domech menší chladná místnost určená pro uchovávání potravin. V dřívějších dobách nahrazovala spíž do jisté míry ledničku. V moderních bytech, kde pro ni není vhodná místnost, nahrazují funkci skladování potravin ledničky a úložné potravinové skříně.

Spíž - výsuvné police Nobilia

Spižírna v moderním kabátě

Moderní spíž má podobu prostorné skříně, která je součástí kuchyně, často přímo kuchyňské linky. Potraviny je totiž praktické mít na blízku, abychom pro ně při vaření nemuseli vážit více než 3 kroky. Potravinovou skříň si můžeme sami ergonomicky uzpůsobit podle potřeby. Máte rádi klasické police? Proč je neudělat rovnou výsuvné? Vše pak máte pohodlně po ruce. Preferujete raději drátěný program? Spížírna je proto ideálním místem.

Spíž - spodní šuplík Nobilia

Úsporná spíž pro malý prostor

Nemáte dostatečný prostor pro velkou spíž a přesto potřebujete mít základní potraviny vždy na dosah? Skvěle vám může posloužit praktický šuplík s hlubším dnem, kam vše přehledně uskladníte. Praktických řešení pro domáci spíž je celá řada. Poraďte se s našimi designéry, jak nejlépe výřešit úschovu potravin ve vaší nové kuchyni.

"Jsme ArtRoom, specialisté
na kuchyně Nobilia"
NAVŠTIVTE NAŠE NOVÉ STUDIO
ZAVOLEJTE NÁM
724 202 204, 737 137 469
NAPIŠTE NÁM