Drátěný program

Drátěný program má v moderní kuchyni nezastupitelné místo. Je velmi praktický, šetří místo a může sloužit pro uskladnění nejen potravin, ale i nádobí či čisticích prostředků. Drátěný program je velmi oblíbený pro svoji vysokou variabilitu a užitnost.

Drátěný program

Rohové prostory zpřístupní drátěný program

Nejoblíbenějším uspořádáním kuchyňské linky v Čechách je tvar písmene L. Jenže jak se dostat do rohového prostoru, který je navíc docela velký a je škoda jej nevyužít? Právě zde pomůže drátěný program. Jednoduše otevřete dvířka a výsuvný systém vám obsah skříňky sám komfortně nabídne. Jak snadné!

Drátěný program

S drátěným programem získáte vzdušnost a přehled

Ze své podstaty je kuchyňský drátěný program velmi vzdušný. Tím je přímo předurčen pro skříně na uchovávání potravin. Velkou výhodou je také fakt, že drátěný program nemá pevné stěny ani dno. Stačí tedy namontovat do vaší spíže vnitřní osvětlení a ihned máte jasný přehled o všech potravinách ve skříni.

Drátěný program

Moderní drátěný program nejen pro potraviny

Vysoká variabilita, kterou drátěný program poskytuje, je v kuchyni nedocenitelná. Dokáže totiž doslova "vyždímat" i poslední kousek prostoru, který kuchyňská linka ukrývá. Že vám zbývá jen 20cm a nevíte co s tím? Co třeba úložný prostor pro oleje a kořenky? Existují ale i varinaty pro plechy, utěrky nebo čistící prostředky. I to drátěný program bez problémů zvládá.

Drátěný program do kuchyně

Drátěnné programy v praxi

Všechny tyto systému jsou pro svoji praktičnost velmi oblíbené a naši designéři je při navrhování kuchyní vždy rádi zakomponují. S drátěným programem do kuchyní Nobilia využijete vaši kuchyňskou linku opravdu na maximum.

Plánujete novou kuchyni? Navštivte naše studio a nechte si nezávazně a zcela zdarma vypracovat 3D návrh kuchyně.

"Jsme ArtRoom, specialisté
na kuchyně Nobilia"
NAVŠTIVTE NAŠE NOVÉ STUDIO
ZAVOLEJTE NÁM
724 202 204, 737 137 469
NAPIŠTE NÁM