Bílá kuchyněPokud máte rádi eleganci a zvažujete barvu kuchyně, bílá je tou pravou barvou pro Vás. Ačkoliv často můžete být od této volby odrazováni z důvodu obtížné údržby, jak se dále přesvědčíte, není čeho se obávat. Navíc je bílá kuchyně vždy nadčasová a i po letech bude působit velmi svěže a neotřele. Rozhodně se Vám tak nestane, že by se, jako to bývá u jiných barev, po krátké době "okoukala".

Bílá kuchyně vynikne v barevné kombinaci

Sázkou na jistotu je bílá kuchyně v kombinaci se sklem a kovovými úchytkami. Pokud však popustíte uzdu své fantazii, můžete být překvapeni jak vkusně a elegantně působí bílé provedení v kombinaci s tmavým dřevem, či s jinou výraznou barvou (například červenou, fialovou, či dokonce zelenou). Přesvědčte se sami a načerpejte inspiraci v naší fotogalerii zaměřené na bílé kuchyně.

Jak se udržuje bílá kuchyně?

Zatímco barva kuchyně je spíše volbou srdce, o snadnosti údržby rozhoduje především volba provedení. Jestliže se na matné ploše kdeco schová, bílá kuchyně ve vysokém lesku může být na údržbu o něco náročnější. Není to však žádná věda. Na nečistoty vždy postačí navlhčený hadřík, a pokud vše následně přeleštíte suchou utěrkou, vaše bílá kuchyně bude vždy zářit jako nová.


Ať již Vám padne do oka bílá kuchyně čí jakékoliv jiné barevné provedení, vždy pamatujte na to, že se stejnou nebo dokonce větší pečlivostí je třeba myslet také na ergonomii a praktické využití prostoru. Nemáte-li ještě zcela jasno a chtěli byste poradit s návrhem Vaší kuchyně, neváhejte využít našich profesionálů, kteří Vám rádi připraví návrh kuchyně zdarma.