Co za kuchyňskou linku

Také plánujete kuchyň a řešíte co za kuchyňskou linku? Kuchyňská studia vám většinou navrhnou skříňky, police, pracovní desky, ba i spotřebiče, ale například otázku, jaký materiál je nejlepší za kuchyňskou linku, často pohříchu neřeší. Přitom existuje řada zajímavých řešení. Pojďme se na ně společně podívat.

Tapety za kuchyňskou linku

Omyvatelné tapety a barvy

Je nasnadě, že řešením může být prosté vymalování nebo vytapetování v dekoru celého kuchyňského prostoru. V místě kuchyňské linky se pak hodí použít omyvatelnou verzi, ať již barvy nebo tapety. Na toto řešení ovšem pozor! Zejména v místě varné desky nebo sporáku je na materiál umístěný za kuchyňskou linku kladen obzvlášť velký nárok, a to nejen na vlhkost, ale především na teplotu, prskající olej a žár obecně.

Dlaždičky za kuchyňskou linku

A co dát za kuchyňskou linku dlaždičky?

I toto řešení se samozřejmě nabízí. Můžete si vybrat z nepřeberného množství dekorů a barev. A co se týká pracnosti? Jejich pokládání je dnes hračkou, dají se totiž pořídit již nalepené na nosné desce. Výsledný efekt je k nerozeznání od poctivé ruční práce.

Obklad za kuchyňskou linku

Co do odolnosti vítězí za kuchyňskou linkou deska

A ne deska ledajaká. V kuchyních Nobilia se dnes naprosto běžně setkáváme s deskami, které jsou přímo určené za kuchyňskou linku. Co do kvality mají naprosto stejnou strukturu a dekor jako pracovní deska, tedy je možné vybírat z bohatého vzorníku kuchyňských pracovních desek.

Lamino za kuchyňskou linku

Obkladová deska za kuchyňskou linku je tenčí

Materiál, který se dává za kuchyňskou linku je samozřejmě mnohem tenčí než klasická pracovní deska a nepřesahuje 16mm. Je to tloušťka tak akorát, a co do výšky bohatě stačí přesah nad pracovní deskou cca 30cm. V kombinaci s podkladovou barvou či tapetou vytváří zajímavý a neotřelý designový prvek, který vhodně doplní kuchyňský prostor.

Sklo za kuchyňskou linku

Výběr je velký

V otázce "co za kuchyňskou linku" tak nemusíte dělat žádné kompromisy. Elegantní design a k tomu skvělé funkční vlastnosti této tenké pracovní desky nabízí řešení pro profesionály i sváteční uživatele kuchyní. Stačí si jen vybrat.

"Jsme ArtRoom, specialisté
na kuchyně Nobilia"
NAVŠTIVTE NAŠE NOVÉ STUDIO
ZAVOLEJTE NÁM
724 202 204, 737 137 469
NAPIŠTE NÁM