Kuchyňské deskyVíte, jaká je nejvíce zatěžovaná část vaší kuchyně? Snadná odpověď, je jí kuchyňská pracovní deska. Kuchyňské desky snáší dnes a denně extrémní zátěž. Krájení, pokládání vařících hrnců, stříkající voda z dřezu, kapky rozpáleného oleje, nešetrné odkládání nádobí a ve výčtu nároků bychom mohli pokračovat. Kuchyňské desky tak musí být odolné vůči vysokým teplotám, vlhkosti, chemickým látkám, nárazům, případně dalším mechanickým poškozením.

Kvalita kuchyňské desky bez kompromisů

Odolnost kuchyňské desky je naším prvořadým požadavkem. Zároveň bychom rádi, aby se snadno udržovala a vydržela nám po celou dobu životnosti kuchyně. Kuchyňskou linku si pořizujeme minimálně na 10 let, a tak jsou požadavky na pracovní desku a její kvalitu doslova nekompromisní. Veškeré kuchyňské desky Nobilia proto musí splňovat přísnou německou normu DIN 68930. Ta zaručuje, že jakoukoliv běžnou kuchyňskou činnost snesou na jedničku s hvězdičkou. Vysoká odolnost vůči poškrábání a otěru, vlhkosti i žáru. Přitom se snadno udržují a zůstávají stále jako nové.

Kuchyňské desky na tisíc způsobů

Kvalita pracovní plochy je jistě důležitá, ale co její vzhled? Na trhu jsou dnes k dispozici doslova tisíce různých dekorů lamino desek. Ty nejoblíbenější, které denně instalujeme do kuchyní Nobilia, naleznete ve vzorníku pracovních desek. Inspirovat se můžete také v našem novém showroomu, kde si můžete jednotlivé kuchyňské desky "na živo" porovnat v našem velkém vzorníku. U nás si vybere opravdu každý.