Návrh kuchyně zdarma

Využijte naše profesionály

Navrhujeme kuchyně na míru

Každý, kdo někdy vybíral kuchyň, ví nejlépe, jak je obtížné se zorientovat v nepřeberném množství kombinací materiálů, barev a různých provedení. Pokud si nevíte rady, či v některých otázkách tápete, nechte to na nás. Připravíme pro vás návrh kuchyně zcela zdarma. Jediné co od vás budeme potřebovat je, abyste nás osobně navštívili na našem studiu. Na nezávazné schůzce s vámi detailně probereme vaše potřeby, zvyklosti a představy o vaší nové kuchyni.

Osobní schůzka je důležitá

Někdy po nás klienti chtějí vyřešit vše po emailu. My ale takový přístup odmítáme. Proč? Kuchyně je prostor, ve kterém budete žít řadu let. Zažijete v ní spoustu malých i velkých dobrodružství. Stane se vaším pracovním nástrojem. To, jak ji společně vytvoříme, bude následně formovat i vás samotné. A to doslova. Vaše zvyklosti a ergonomie pohybu po kuchyni mají vliv na to, jestli si novou kuchyni zamilujete, nebo vás bude iritovat. Vždyť nevhodně umístěná myčka, trouba nebo šuplík, mohou předznamenat vaše problémy se zády. Špatně zvolené osvětlení bude mít vliv na vaši bezpečnost i psychickou pohodu. A tak bychom mohli pokračovat.

Naší prioritou je vaše zdraví, pohoda a radost při vaření. A něco takového zkrátka neumíme zařídit po emailu. Přijďte si raději popovídat u dobré kávy a my vás za to odměníme návrhem pěkné kuchyně.

Návrh kuchyně je skutečně zdarma

A jak to bude probíhat? Společně probereme vaše zvyklosti a představy. Podíváme se na vzorky čílek, korpusů, soklů, vyzkoušíte si pojezdy, výklopy, výsuvy, vyberete dekor i materiál pracovní a obkladové desky, typ i barvu osvětlení pracovní plochy. Změříme také výšku kuchyně ideální pro Vaše potřeby a probereme řadu drobných detailů, které ovšem mohou mít zásadní vliv na pohodové užívání kuchyně. Nebojte se, se vším vám pomůžeme.

K návrhu kuchyně patří i spotřebiče a rozvody

Přemýšleli jste již o spotřebičích? Pokud ne, můžeme se na ně podívat společně. Na trhu je nepřeberné množství novinek, a my Vám poradíme, co za to stojí, a co jsou naopak "vyhozené peníze". Probereme i stavební připravenost (rozvody - voda, odpad, odtah pro odsavač, případně elektro), materiály nosných zdí, sádrokartony apod. To vše má vliv na instalaci a montáž kuchyně.

Celý návrh kuchyně se nám většinou podaří připravit během jedné schůzky. Když nás bude tlačit čas, domluvíme další termín a dotáhneme to.

3D návrh kuchyně pomůže v orientaci

Z 3D návrhu hned uvidíte, jestli se Vám kuchyně líbí či nikoliv. Můžete si ji detailně prohlédnout ze všech stran a úhlů. Změnit dekor, úchytky, nebo pracovní desky, to je hračka. Vše doladíme podle vašich představ. Až si návrh "sedne", vytvoříme kalkulaci. Nyní máte vše, co potřebujete vědět. Rozhodnutí, jestli se do realizace budete chtít pustit či nikoliv je jen na vás.

Návrh kuchyně máte u nás bezpečně uložen

Kdykoliv se můžete rozhodnout pro jiný model kuchyně či dokonce jiného dodavatele. Plně respektujeme Vaši volnost výběru. Všechny vizualizace společně s kalkulací zůstávají bezpečně uloženy u nás a můžete je kdykoliv přijít znovu prodiskutovat.

Chcete si návrh kuchyně odnést s sebou? I to je možné. Zvolte si jednu z našich placených doplňkových služeb (Export návrhu kuchyně) a my to pro vás rádi připravíme. Pokud si pak kuchyni zakoupíte u nás, poplatek za export dat Vám automaticky odečteme z ceny realizace. Díky tomu máte u nás i tuto službu zdarma.

Návrh kuchyně zdarma
Návrh kuchyně zdarma
"Jsme ArtRoom, specialisté
na kuchyně Nobilia"
NAVŠTIVTE NAŠE NOVÉ STUDIO
ZAVOLEJTE NÁM
724 202 204, 737 137 469
NAPIŠTE NÁM