Kuchyňské spotřebiče

Součástí každé kuchyně jsou i kuchyňské spotřebiče. Mezi ty základní patří varná deska, odsavač neboli digestoř, trouba na pečení, lednice a mikrovlnka. Tyto kuchyňské spotřebiče dnes již běžně doplňuje myčka nádobí, a to zejména díky své úspornosti. Navíc, kdo z nás rád myje nádobí?

Kuchyňské spotřebiče

Vestavné vs. volně stojící kuchyňské spotřebiče

Při výběru domácích pomocníků můžeme zvolit vestavné spotřebiče anebo ty volně stojící. Jak je od sebe rozeznáme? Na první pohled. Rozdíl mezi nimi je ve vnějším vzhledu. Vestavné kuchyňské spotřebiče mají, až na výjimky, pouze přední stranu pohledovou. Odlišná může být také jejich cena, a to ne zrovna zanedbatelně. Paradoxně ve prospěch volně stojících spotřebičů.

Kuchyňské spotřebiče

Design kuchyňského spotřebiče hraje prim

Technické pomocníky do kuchyně často vybíráme dle jejich funkčnosti, kvality a vlastností. Dnešní renomované značky se předhánějí ve výhodách, které svým zákazníkům nabídnou a i kvalitativně jsou na velmi podobné, vysoké úrovni. My zákazníci se proto můžeme soustředit především na design, a tedy jak kuchyňské spotřebiče ladí s naší kuchyní.

Kuchyňské spotřebiče

Poraďte se s profesionály

Při navrhování kuchyní Nobilia rádi pracujeme se všemi prověřenými značkami, jakými jsou: Bosch, Siemens, Electrolux, Miele, Gorenje a další. Kuchyňské spotřebiče si můžete nakoupit sami, či nechat jejich výběr i nákup zcela na nás. Jako bonus tak získáte slevu v podobě nižšího DPH. Pokud totiž využijete naší nabídky a kuchyňské spotřebiče nakoupíte od nás (včetně jejich instalace), automaticky vám účtujeme sníženou sazbu DPH, tedy 15%. Ušetříme vám tak zbytečné náklady navíc.

Potřebujete poradit s výběrem kuchyňských spotřebičů? Kontaktujte nás.

"Jsme ArtRoom, specialisté
na kuchyně Nobilia"
NAVŠTIVTE NAŠE NOVÉ STUDIO
ZAVOLEJTE NÁM
724 202 204, 737 137 469
NAPIŠTE NÁM