Kuchyňské spotřebičePřirozenou součástí kuchyně jsou kuchyňské spotřebiče. Mezi ty základní patří varná deska, odsavač neboli digestoř, trouba na pečení, lednice a mikrovlnka. Tyto kuchyňské spotřebiče dnes již běžně doplňuje myčka nádobí, a to zejména díky své úspornosti. Navíc, kdo z nás rád myje nádobí?

Vestavné vs. volně stojící kuchyňské spotřebiče

Při výběru domácích pomocníků můžeme zvolit vestavné spotřebiče anebo ty volně stojící. Jak je od sebe rozeznáme? Na první pohled. Rozdíl je mezi nimi ve vnějším vzhledu, neboť vestavné kuchyňské spotřebiče mají až na výjimky obvykle pouze přední stranu pohledovou. Odlišná může být také jejich cena, a to ne zrovna zanedbatelně. Paradoxně ve prospěch volně stojících spotřebičů.

Design kuchyňského spotřebiče hraje prim

Technické pomocníky do kuchyně často vybíráme dle jejich funkčnosti, kvality a vlastností. Dnešní renomované značky se předhánějí ve výhodách, které svým zákazníkům nabídnou a i kvalitativně jsou na velmi podobné, vysoké úrovni. My zákazníci se proto můžeme soustředit především na design, a tedy jak kuchyňské spotřebiče ladí s naší kuchyní.

Poraďte se s profesionály

Při navrhování kuchyní Nobilia rádi pracujeme se všemi prověřenými značkami, jakými jsou: Bosch, Siemens, Electrolux, Miele, Gorenje a další. Kuchyňské spotřebiče si můžete nakoupit sami, či nechat jejich výběr i nákup zcela na nás. Spolupracujeme přímo s výrobci a k jejich cenám si žádnou provizi neúčtujeme. Naopak! Dáme vám slevu v podobě dopravy a montáže zdarma pro všechny vaše kuchyňské spotřebiče. Potřebujete poradit s jejich výběrem? Kontaktujte naše profesionální designéry ještě dnes. Těšíme se na vás!