Police na talíře

Zařizujete si novou kuchyň a přemýšlíte, jak vyřešit uskladnění nádobí? Police na talíře jsou tradičně jedním s nejvyužívanějších řešení. Nikoliv však jediným.

Police na talíře - Nobilia

Kdy využít police na talíře

Uskladnění jídelního servisu není žádná věda. Máme-li dostatek prostoru, umístíme do výše očí horizontální skříňku obsahující police na talíře a vše je vyřešeno. Nádobí je příjemně v dosahu a nemusíme se pro něj nikam ohýbat.

Police na talíře - Nobilia

Police na talíře stokrát jinak

Police na talíře mohou být uzavřené, ale i zcela otevřené. Zejména pokud máme k dispozici velkorysou plochu, působí umístění servisu na jednoduché polici jako vzdušný designový prvek. Nemějte přitom obavy z častého usazování prachu. Kuchyň je relativně vlhčí místnost, a pokud ji standardně využíváte, bohatě postačí očistit police na talíře jednou týdně vlhkým hadříkem a máte hotovo.

Velmi moderní jsou dnes také police na talíře uzavřené, které jsou opatřeny matným sklem a vnitřním osvětlením prostoru. Jídelní servis je tak v polici rafinovaně "přiznaný" a barevné osvětlení kuchyně dodá celému prostoru patřičný lesk.

Police na talíře - Nobilia

Když není prostoru nazbyt

Pokud v kuchyni bojujete s nedostatkem místa, využijete spíše než police na talíře vhodný drátěný program či prostorné zásuvky v kuchyňské lince. V takovém případě je ideální umístit je co nejvýše a dno opatřit protiskluzovou podložkou. Inspirujte se v naší fotogalerii, jak police na talíře a prostorné zásuvky dokáží vyřešit uskladnění jídelního servisu.

Můžete také kontaktovat naše designéry kuchyní Nobilia, kteří vám rádi zdarma vytvoří návrh celého kuchyňského prostoru.

"Jsme ArtRoom, specialisté
na kuchyně Nobilia"
NAVŠTIVTE NAŠE NOVÉ STUDIO
ZAVOLEJTE NÁM
724 202 204, 737 137 469
NAPIŠTE NÁM